Upravit stránku

FotoFinder - digitální dermatoskop, který Vás vyšetří od hlavy až k patě

FotoFinder - nejlepší prevence proti vzniku rakoviny kůže
MUDr. Iva Žampachová, HOMEA Pardubice

Všechna naše pracoviště Vám nabízí tu nejúčinnější metodu v prevenci vzniku rakoviny kůže - digitální dermatoskop FotoFinder BodyScan, který diagnostikuje pigmentové útvary - znaménka, mapuje jejich změny a kontroluje riziko vzniku rakoviny kůže.

Digitální přístroj dermatoskop FotoFinder je vybavený speciální kamerou, která zaznamená celkovou plochu těla a rozezná změny od předchozího mapování a kontroly znamének. Citlivá HD kamera zaznamená obraz kožního hnědého (pigmentového) znaménka a zvětší jej 20x až 70x.

TOTAL BODY MAPING

Hlavní předností digitálního dermatoskopu FotoFinder je možnost tzv. mapování, kdy je skenováno celé tělo - zdravá kůže i znaménka zároveň. Tyto fotografie jsou uloženy a 1x za rok pak dermatoskop vyhodnotí změny jejich aktivit. Digitální vyšetření má zásadní význam pro preventivní odstranění útvarů, které by se mohly nepříznivě nádorově změnit a tím včas odhalí riziko vzniku rakoviny kůže.

Pokud digitální dermatoskop FotoFinder diagnostikuje riziková znaménka, kožní lékař pak nález vyhodnotí a doporučí další vhodný léčebný či preventivní postup.

Automatická detekce znamének barevně označí každou změnu.

Prevence - skenujeme i zdravou kůži a zachytíme každou změnu.

Nezanedbávejte prevenci a přesvědčte se, že jsou Vaše mateřská znaménka v pořádku.